O firmie

12 LAT
DOŚWIADCZENIA
W BRANŻY

ponad 1000
wykonanych instalacji

INDYWIDUALNE
ROZWIĄZANIA

spersonalizowany
dobór
komponentów

UBEZPIECZENIE INSTALACJI
GRATIS

współpraca
z PZU

ATRAKCYJNE
KREDYTY OZE
3,5%

współpraca
z BNP BARIBAS

jakość i doświadczenie w branży

Co nas wyróżnia

Działamy w branży odnawialnych źródeł energii nieprzerwanie od 12 lat. W tym czasie wykonaliśmy ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych w Polsce oraz za granicą. Oferujemy kompleksowe usługi, od projektowania, przez montaż ogniw fotowoltaicznych, aż po serwis w trakcie, ale również po ustaniu gwarancji. Służymy pomocą w załatwianiu formalności związanych z finansowaniem tego typu instalacji, w tym dotacjami, dofinansowaniem dla klientów indywidualnych oraz leasingiem dla firm.

Prężnie rozwijamy swoją działalność na terenie województwa mazowieckiego, ale chętnie przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Zdarza się, że zapewniamy swoje usługi za granicą!

12 lat w branży, ponad 1000 instalacji oraz setki zadowolonych klientów! Te liczby mówią same za siebie o tym, że warto nam zaufać!

Bezpłatna wycena, żadnych zobowiązań!

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Dlaczego warto wybrać nas?

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena bez zobowiązań. Zamów i sprawdź opłacalność!

Fachowy montaż

12 lat doświadczeń i ponad 1000 wykonanych instalacji.

Minimum formalności

Załatwiamy formalności związane z pozyskaniem dofinansowania.

Profesionalny serwis

Zapewniamy serwis w trakcie jak i po ustaniu gwarancji.

12 lat doświadczeń w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych

Projektowanie, kompleksowy montaż i profesjonalny serwis.
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalny i fachowy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub na specjalnych konstrukcjach stojących na ziemii. Projektujemy i montujemy zarówno małe instalacje fotowoltaiczne na potrzeby gospodarstw domowych oraz duże farmy fotowoltaiczne. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych którym proponujemy małe, domowe instalacje oraz do firm, przedsiębiorstw i rolników którym proponujemy te o większych mocach.

Instalacje fotowoltaiczne jak działają?

Fotowoltaika – działanie instalacji fotowoltaicznych polega na produkcji energii elektrycznej w oparciu o zjawisko fotowoltaiczne. Efekt fotowoltaiczny prowadzi do powstania w półprzewodniku siły elektromotorycznej, w wyniku której energia słoneczna zamienia się w prąd stały w ogniwach fotowoltaicznych, z których składa się panel fotowoltaiczny. Elementem, który pozwala na praktyczne wykorzystanie prądu wytworzonego w ogniwach fotowoltaicznych jest inwerter solarny czyli tzw. falownik. Inwerter zamienia prąd stały wytworzony w ogniwach fotowoltaicznych na prąd zmienny o parametrach dostosowanych do parametrów w sieci.

Instalacje fotowoltaiczne

Rodzaje instalacji

Instalacje fotowoltaiczne głównie dzielimy na te typu on- lub off-grid. Te pierwsze, to instalacje zintegrowane z siecią publiczną. Ich największą zaletą jest możliwość bezpośredniego korzystania z energii elektrycznej wyprodukowanej w panelach fotowoltaicznych i przesyłanie jej nadwyżek do sieci publicznej poprzez licznik dwukierunkowy.
W pierwszej kolejności wykorzystywany jest prąd z paneli fotowoltaicznych, zaś dopiero w miarę dalszych potrzeb, prąd z sieci publicznej. Instalacje on-grid nie wymagają zastosowania akumulatorów.
Z kolei instalacje typu off-grid działają niezależnie od sieci publicznej, nie wysyłają do niej nadwyżek prądu, ale magazynują je w akumulatorach.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Założeniem instalacji fotowoltaicznych jest maksymalne wykorzystanie absolutnie darmowej, na chwilę obecną o nieskończonych zasobach energii, jaką są promienie słoneczne. Zwrot kosztów instalacji fotowoltaicznej następuje zdecydowanie szybciej, w przypadku wysokich rachunków za prąd.
Instalacje fotowoltaiczne są niemalże bezobsługowe, co sprawia, że nie generują absolutnie żadnych dodatkowych kosztów. Żywotności paneli solarnych szacuje się na okres między 25 a 30 lat. To wystarczajaco dużo czasu, aby inwestycja w pełni się zwróciła, nawet przy stosunkowo niewysokich rachunkach za prąd.
Dodatkowo biorąc pod uwagę możliwość uzyskania różnych dotacji czy ulg podatkowych na instalacje o tej specyfice, pytanie o opłacalność zainwestowania w panele fotowoltaiczne wydaje się niemal oczywista i jednoznaczna.

Przykładowe realizacje

galeria_047
galeria_050
galeria_051
galeria_048
galeria_050
galeria_052
galeria_049
galeria_053
galeria_054
Call Now Button