O nas

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii od 12 lat. W tym czasie wykonaliśmy ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych w Polsce i za granicą. Oferujemy usługi kompleksowe od projektowania przez montaż ogniw fotowoltaicznych aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z finansowaniem instalacji fotowoltaicznych – dotacje i dofinansowanie dla klientów indywidualnych oraz leasing dla firm.
Rejon naszego działania to przede wszystkim województwo mazowieckie, ale przyjmujemy też zlecenia z całej Polski. Zdarza się, że działamy także za granicą.

12 lat doświadczeń i ponad 1000 instalacji

Wykonaliśmy już ponad 1000 instalacji w Polsce i za granicą. Możesz nam zaufać tak, jak zaufali nam inni.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Zamów bezpłatną wycenę i sprawdź czy fotowoltaika się opłaca!

Dlaczego My

Bezpłatna Wycena

Bezpłatna wycena bez zobowiązań. Zamów i sprawdź koszty!

Fachowy Montaż

12 lat doświadczeń i ponad 1000 wykonanych instalacji.

Minimum Formalności

Załatwiamy formalności związane z pozyskaniem dofinansowania.

Profesionalny Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

12 lat doświadczeń w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych

Projektowanie, kompleksowy montaż i profesjonalny serwis.
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalny i fachowy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub na specjalnych konstrukcjach stojących na ziemii. Projektujemy i montujemy zarówno małe instalacje fotowoltaiczne na potrzeby gospodarstw domowych oraz duże farmy fotowoltaiczne. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych którym proponujemy małe, domowe instalacje oraz do firm, przedsiębiorstw i rolników którym proponujemy te o większych mocach.